SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Denizli’nin imha planı!

Mustafa Denizli, iyileşen Lukas Podolski ve formu tavan yapan Sinan Gümüş ile rakibe kanatlardan saldırıp Burak Yılmaz’ın yükünü hafifletecek ve gol pozisyonuna sokacak.

Güncellenme: 08:30, 04/02/2016
İşte Denizli’nin imha planı!

Galatasaray teknik direktörü Mustafa Denizli, özellikle forvet hattında yaşanan sıkıntıları nasıl çözeceğinin planını aklında kurguladı. Kurt hocanın yüzü, Sinan Gümüş'ün artan form grafiği ve attığı goller, alman yıldız Lukas podolski'nin de sakatlıktan tamamen kurtularak takıma katılmasıyla artık gülmeye başladı. Denizli, bundan sonra oynayacakları maçlarda Sinan ve Podolski'yi birlikte kullanarak, rakipleri imha etmeyi planlıyor.

RAKİPLERE BASKI KURACAK

Mustafa Denizli, fizik güçleri üst düzeyde olan, rakip savunmaları dikine oynayarak delmeye çalışan ve sürekli olarak şut tehdidi oluşturan Lukas Podolski ile Sinan Gümüş'ü, golcüsü Burak Yılmaz'ın arkasında kullanacak. Tecrübeli çalıştırıcı, böylece özellikle kanat ataklarıyla rakiplerinin üzerinde baskı oluşturmayı planlıyor.Galatasaray’ın teknik patronu, kanatlardan bindirirken, Burak'ı rahatlatıp daha çok gol pozisyonu bulmayı da hedefliyor.