SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kafkas: “Taraftardan destek görmüyoruz”

Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, Cumartesi günü karşılaşıcakları Mersin İdmanyurdu maçının kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, sarı kırmızılı taraftarın cumartesi günü oynayacakları karşılaşmada tribünleri doldurmalarını isted

Güncellenme: 11:26, 03/02/2016
Kafkas: “Taraftardan destek görmüyoruz”

Kayserispor’un Türkiye Kupasından elenmesinden monra var gücüyle lige asılacağını belirten teknik direktör Tolunay Kafkas” Mersin İdmanyurdu maçında Biseswar ve Zeki Yavru sarı kart, Deniz Türüç ise kırmızı kart cezalısı. Biz her maça kazanmak için çıkıyoruz. Ancak, cumartesi günü oynayacağımız karşılaşma bizim için ligdeki en önemli maçlardan birisi. Oyuncularıma güveniyorum. Kart cezalısı arkadaşlarının yerini elbette dolduracaklar. Taraftarımızı böylesi önemli bir maçta yanımızda görmek istiyoruz” dedi. Kayserispor Basın Sözcüsü Ahmet Yıldız’da, maç biletlerinin yarından itibaren 10-20 TL’den satışa sunulacağını belirterek” Mersin İdmanyurdu, puan cetvelinde hem bizim hem onların bulunduğu yer açısından 6 puanlık karşılaşma.

Maalesef taraftar konusunda da gereken desteği göremiyoruz. Bize destek olan bir Kapalı Kale taraftar grubumuz var. Gerek içeride gerekse deplasmanda bizi yalnız bırakmıyorlar. Onlara da teşekkür ediyorum. Şehrin desteği olması gerekiyor, sonuçta bu takım, bu şehrin takımı. Taraftarın, takımıyla bütünleşmesi gerekiyor. Müsabakalarda taraftarımızı tribünlerde görmek istiyoruz. Önümüzde bir Mersin İdmanyurdu maçı var. Gerçekten bizim için çok önemli bir maç. Buradan bütün şehre, taraftarlarımıza sesleniyorum, bizi o maçta yalnız bırakmasınlar diye” konuştu.