SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yıldırım’dan Nani’ye kalkan

Yıldırım’dan Nani’ye kalkan

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Çin'den teklif alan Nani ile yaptığı görüşmede "Seni brakmayı hiç düşünmüyoruz" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Çin'den transfer teklifi gelen Luis Nani’nin neler konuştuğu ortaya çıktı. Yıldırım, Portekizli yıldıza “Biz seni bırakmayı hiç düşünmüyoruz. Bu sene kulüp olarak büyük hedeflerimiz var. Seni de Fenerbahçe'yi bu hedeflere taşıman için aldık. Sana inancımız tam. Hem takımın yıldızısın hem de taraftar seni çok seviyor” dedi.

Nani ise “Burada mutluyum, ayrılmayı düşünmüyorum. Kupalar kazanıp şampiyonluklar için geldim. Kariyerimi Çin'de sürdürmek gibi bir düşüncem yok” yanıtını verdi.

HER KULVARDA ZİRVE

Sarı-lacivertli takımın teknik patronu Vitor Pereira, F.Bahçe'de hedefi ‘Tüm kulvarlarda zirve' olarak belirledi. Süper Lig, Türkiye Kupası ve Avrupa Ligi'nde yoluna emin adımlarla devam eden Kanarya'nın Portekizli çalıştırıcısı, Kayseri sınavı sonrası takımla bir toplantı yapıp şöyle konuştu:

“Büyük hedeflerimiz var. Ligde şampiyon olacağız. Avrupa'da da zirveyi hedefliyoruz. Final oynamak hem benim, hem sizin, hem de F.Bahçe için prestij. Hedef sadece lig ve kupa şampiyonluğu değil. Avrupa Ligi'nde de zirve. Bunu başarabilecek güce sahibiz. Size inanıyor ve güveniyorum.”