SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Jem Karacan’ı kiraladı

Bursaspor ile Galatasaray arasındaki görüşmelerde anlaşma sağlandı, Jem Karacan sezon sonuna kadar yeşil beyazlı kulüpte forma giyecek.

Güncellenme: 20:10, 01/02/2016
Bursaspor Jem Karacan’ı kiraladı

Bursaspor Yönetim Kurulu, Galatasaray Yönetim Kurulu ile yaptığı görüşmelerde anlaşma sağlandı, Jem Karacan sezon sonuna kadar yeşil beyazlı kulüple sezon sonuna kadar anlaşma imzaladı.

Galatasaray’la yapılan anlaşmada Jem Karacan, satın alma opsiyonuyla Bursaspor’a kiralandı. Bu arada yeşil beyazlıların istediği diğer bir isim olan Koray Günter için Galatasaray’la anlaşma sağlanamadı.

KAP’A AÇIKLAMA YAPILDI

Galatasaray Kulübü, KAP’a yaptığı açıklamayla Jem Paul Karacan transferini duyurdu;

“Profesyonel oyuncularımızdan Jem Paul Karacan’ın 2015-2016 futbol sezonunun sonuna kadar bedelsiz olarak Bursaspor Kulübü Derneği’ne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Kiralama süresi boyunca oyuncunun tüm ücretleri Bursaspor Kulübü Derneği tarafından ödenecektir. Buna ek olarak Bursaspor Kulübü Derneği 20 Haziran 2016 tarihine kadar net 50.000 EUR bonservis ücreti ödemek kaydıyla futbolcuyu satın alma opsiyonuna sahiptir.”

AYDIN KARABULUT GİTTİ

Bursaspor’da verimli olamayan Aytın Karabulut, bugün takımla ilişkisini kesti ve Gençlerbirliği’ne transfer olacağını söyleyerek Ankara’ya gitti. Bu arada Eskişehirspor’un ısrarla kadrosuna dahil etmek istediği Bakaye Traore ise Bursaspor’da kalmayı tercih etti

Yayınlanma Tarihi:16:05,