SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizlispor’da tartışmalı bir kongre sonrası işbaşına gelen Mustafa Şavluk başkanlığındaki yeni yönetim kurulu, ilk toplantısında görev bölümü yaptı.

Yurdal Duman ve İskender Damgacı başkan yardımcısı olurken diğer görevlere getirilenler şunlar:

“Pazarlama-Sponsorluk ve Taraftarlardan Sorumlu Asbaşkan ve Basın Sözcüsü: Yasin Özpek, Ar-Ge’den Sorumlu Asbaşkan Abdülcelil Kılınç, Projeler ve Yatırımlardan Sorumlu Asbaşkan: Erkan Akkaş, Mali ve Hukuk İşlerinden Sorumlu Asbaşkan: Fatih Karahan, İdari İşlerden Sorumlu Asbaşkan: Mahmet Tekin, Tesislerden Sorumlu Asbaşkan: Mehmet Uz, Altyapıdan sorumlu Asbaşkan: Ali Taşevli, Sosyal İlişkilerden Sorumlu Asbaşkan: Süleyman Demirel, Üye: Cemal Işık ve Ferhat Tosun.”

ŞAVLUK’TAN SERT CEVAPLAR

Yeni bir heyecanla yeniden kolları sıvayacaklarını söyleyen Başkan Şavluk, “Denizlispor’u ligde tutabilmek için tüm gücümüzle çalışacağız” dedi. İkinci defa başkan seçilen Mustafa Şavluk, bazı eski yönetici ve genel kurul üyelerinin kongredeki sataşmalarına sert cevap verirken de şunları söyledi:

“Hakkımda çirkin sözler sarfedildi. 10 yıldır aidat ödemeyenler, kürsüye çıkıp ahkam kesiyor, bizleri karalıyor. Üyelik aidatını ödemek gibi en basit sorumluluklarını yerine getirmeyenlerin ne şahsıma ne de yönetime söz söyleme hakkı yoktur. Hadsiz, seviyesiz, üslubu bozuk, saldırıları şiddetle kınıyoruz.”