SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yasin Öztekin’den iddialara yanıt

Son haftalardaki performansı tartışılan ve transfer döneminde adı başka kulüplerle anılan Yasin Öztekin, resmi siteden yazılı açıklama yaptı.

Güncellenme: 20:49, 30/01/2016
Yasin Öztekin’den iddialara yanıt

Galatasaraylı Yasin Öztekin, kendisi hakkında kamuoyunda yer alan bazı haberler hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da forma giymekten ötürü her zaman gurur duyduğunu anlatarak sözlerine başlayan Yasin, yaşanan birtakım yanlış anlaşılmaların kendisini üzdüğünü belirtirken, “Kariyerim boyunca Galatasaray'a ulaşmak için büyük çaba gösterdim, buraya gelebilmek adına ciddi fedakârlıklarda bulundum. Ve ilk sezonumda kazandığımız şampiyonluğun bir parçası olmanın gururunu yaşadım. Şunu ifade etmek isterim ki; ben, Galatasaray'a bir yıl oynayıp, daha sonra ayrılmak için gelmedim” sözlerini kullandı.

Galatasaray'daki hedeflerinin asla bitmeyeceğini anlatan başarılı oyuncu, sözleşmesinin sonuna kadar kulübünde kalmak istediğini vurgularken, “Kulübüm benim hakkımda bir karar almadan takımımdan ayrılmayı asla düşünmüyorum. Bazı iletişim eksikliklerinden dolayı ortaya çıkan bu haberlerin sona ermesini rica ediyor, kulübüme ve taraftarlarımıza layık olmayı sürdürmek için kararlılıkla çalışacağıma söz veriyorum” diye konuştu.