SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Herkes onu konuşuyor!

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın Divan Kurulu'nda "Çin'den Nani için 20 milyon euroluk teklif geldi, reddetik" sözleri futbol gündemine bomba gibi düştü. Taraftar adeta ikiye ayrıldı.

Güncellenme: 19:34, 30/01/2016
Herkes onu konuşuyor!

Fenerbahçe Divan Kurulu’nda başkan Aziz Yıldırım’ın yaptığı açıklamalar herkesi şaşkına çevirdi.

Aziz Yıldırım’ın önce amatör şubelerle ilgili açıklamaları “Zarar ediyoruz.” şeklindeki açıklaması “Futbol dışındaki şubeler kapanıyor mu?” sorusuna sebep olurken, daha sonra ise Luis Nani için gelen teklif hakkındaki sözleri gündemin birinci sırasına yerleşti.

Başkanın “Bize 20 milyon euro, Nani’ye de 10 milyon euro önderdiler ama biz satmak istemedik, çocukcağız da gitmek istemedi” sözleri bir anda sosyal medyada gündem oldu.

detay_resim

“Satılmalıydı” diyen de var…

Galatasaray’ın maddi durumundan ötürü UEFA’dan gelecek muhtemel bir cezayla karşı karşıya olması, Beşiktaş’ın borçları ve devletin konuyla ilgili yeni bir yasa çıkarma hazırlığında olması kulüplerin durumunu gözler önüne sererken, bazı Fenerbahçeli taraftarlar özellikle sosyal medyada “Nani’ye böyle bir teklif geliyorsa satılmalıydı, bu parayı bir daha bulamayız” şeklinde yorumlarda bulundu.

Aziz Yıldırım’ın açıklamaları kısa sürede Twitter Türkiye gündeminde de yerini aldı.