SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hagi eski günlerini hatırlattı

GALATASARAY'ın eski futbolcusu ve teknik direktörü Gheorghe Hagi, sahibi olduğu ve teknik direktörlük yaptığı Viitorul takımının Antalya kampındaki antrenmanında futbolcularına attığı paslar ve şık çalımlarla eski günlerini aratmadı.

Güncellenme: 13:29, 29/01/2016
Hagi eski günlerini hatırlattı

Galatasaray tarihine adını altın harflerle yazdıran Gheorghe Hagi’nin sahibi olduğu ve teknik direktörlüğünü yaptığı Romanya 1’inci Lig ekiplerinden Viitorul, 2’nci yarı hazırlık kampına Antalya’da başladı. Kampa, kasım ayında cezaevinden çıkan bacanağı Gheorghe Popescu da katıldı. Hagi’nin Galatasaray’da birlikte oynadığı Popescu’nun, 12 Şubat’ta Real Madrid ile Barcelena’da forma giyen eski futbolcuların yer alacağı özel maça hazırlık için kampa katıldığı belirtildi.

Hagi ve Popescu takımın kamp çalışmalarında antrenman yaptığı sahaya birlikte geldi. Viitorul takımında futbolcular antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından top kapma, pas çalışması ve taktik maç yaptı. Antrenmanda Viitorul’da orta sahada görev yapan Hagi’nin oğlu İanis de top kapma ve pas çalışmasındaki yetenekleriyle dikkati çekti.

popescu-62643

Top kapma ve pas çalışmasında öğrencileriyle futbol oynayan Hagi, attığı paslar ve şık çalımlarla futbolculuk günlerini aratmadı. Popescu da antrenmanda futbolcularla çalıştı.

Antrenmanın ilk 15 dakikasının görüntülenmesine izin veren Hagi gazetecilerin röportaj taleplerini ise reddetti. 31 Ocak ve 3 Şuba’ta 2 hazırlık maçı yapacak olan Viitorul’un Antalya kampı 5 Şubat’ta sona erecek.