SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul’dan tarifeli uçakla saat 15.30 sıralarında Trabzon’a gelen Güray Vural, heyecanlı olduğunu, yarın imza atabileceğini söyledi. Güray’ın, bu sezonun ikinci devresi için 1.2 milyon lira, diğer sezonlar için ise ortalama 2.5 milyon liraya imza atabileceği öğrenildi.

Trabzonspor’un Akhisar Belediyespor’a Güray Vural karşılığında sadece Soner ve Alper Uludağ’ın bonservislerini vereceği, ekstra para ödemeyeceği belirtildi.

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Trabzonspor, pazartesi günü Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda sahasında oynayacağı Akhisar Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Hami Mandıralı yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde basına kapalı olarak yapılan çalışmada, bordo mavililerin ısınma hareketlerinin ardından yarı sahada çift kale maçla taktik çalışma yaptıkları belirtildi.

AKYAZI’NIN TRİBÜN RENGİNE TARAFTAR KARAR VERECEK

Trabzonspor’un yapımı süren Akyazı stadyumunun tribünlerinin koltuk renklerine taraftarların karar vermesi için bir anket çalışması düzenlendi. Kulübün internet sitesinde yayınlanan link yoluyla girilen sayfada, kulübün belirlediği 7 ayrı tasarımın yanı sıra taraftarlar kendi projelerini de verilen taslak üzerinden boyayıp yetkililere gönderebiliyor. Stadyum koltuklarının renklerinin en fazla beğenilen model arasından seçileceği vurgulandı.

Yayınlanma Tarihi:16:56,