SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz mikrofon başına

Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz TOÇEV için mikrofonun başına geçti. Golcü futbolcu Barış Manço'nun "Unutma ki Dünya Fani..." şarkısını söyleyecek.

Güncellenme: 11:46, 29/01/2016
Burak Yılmaz mikrofon başına

TOÇEV’in; çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacağı “Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları” projesinde konser günü yaklaştıkça heyecan da artıyor. Projede yer alan milli futbolcu Burak Yılmaz da geçtiğimiz günlerde Müzik Direktörü Metin Özülkü ile ses provalarına başladı.

İngiltere Premier Ligi’nden Bilic’in çalıştırdığı West Ham United’ın transfer gündeminde bulunan ancak son anda transferi yatan Burak Yılmaz çocuklara eğitim katkısında bulunmak için mikrofonun başına geçti.

burak-yılmaz-metin-özülkü-iç-29-01

Foto: DHA – Burak Yılmaz ile Metin Özülkü birlikte çalıştı

BURAK YILMAZ “UNUTMA Kİ DÜNYA FANİ…” ŞARKISINI SEÇTİ

Büyük bir Barış Manço hayranı olan yıldız futbolcu, ses provalarında Barış Manço şarkıları seslendirdi. Sahalardaki başarısını şarkı söyleme konusunda da sürdüren Burak Yılmaz; “Unutma ki Dünya Fani…” şarkısını tercih etti. Golcü futbolcu, “Şarkı söylemek konusunda sahne performansımın nasıl olacağını bilemesem dahi, bu proje benim için çok anlamlı bir anı olacak” şeklinde konuştu.

Şarkı söylemenin kendisinin yapabileceği bir şey olmadığını da vurgulayan Yılmaz, projeye dikkat çekip, konser gelirine katkı sağlayarak, çocuklara destek olmak düşüncesiyle projede yer aldığını belirtti. Golcü futbolcu sözlerini şöyle tamamladı:

“Bir baba olarak TOÇEV’in çocuklar yararına düzenlediği projede yer almaktan mutlu ve gururluyum. Baba olmak benim var olan hassasiyetlerimi daha da arttırdı; bu nedenle heyecanımın yüksek olduğunu söyleyebilirim.”

9 Şubat 2016 tarihinde Tim Maslak Show Center’da gerçekleştirilecek ve biletleri BİLETİX’te büyük ilgi gören etkinlikten elde edilecek gelir TOÇEV’in çalışmalarını sürdürdüğü Öğrenim Merkezi’nin yapımına katkı sağlayacak.

Yayınlanma Tarihi:11:10,