SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası C Grubu’nda Beşiktaş’la eşleşen Bucaspor, hazırlıklarına devam ediyor. Maçın, pazar günü Yeni Buca Stadı’nda oynanacağı açıklandı.

Bucaspor-Beşiktaş maçı, saat 17.45’te başlayacak. Nerede oynanacağı, bugün İl Spor Güvenlik Kurulu’nda belirlendi. Atatürk Stadı’na alınması konusunu değerlendiren kurul, Yeni Buca Stadı’nda karar kıldı. Bucaspor Başkanı Çetin Kayışlı, “Beşiktaş ile kendi sahamızda oynayacağız. Herhangi bir güvenlik zaafı kesinlikle yaşanmayacak.” dedi.

BUCASPOR İDDİALI

Beşiktaş’a saygı duyduklarını ancak çekinmediklerini söyleyen Teknik Direktörü Suat Kaya, “Rakibimizin Beşiktaş olduğunu öğrenince çok sevindik. Futbolcularımın maça ekstra motivasyonla çıkacağına eminim. Hem kulübümüz hem de oyuncularımız için bu karşılaşma önemli vitrin olacak. Beşiktaş’ın sahaya as futbolcularıyla çıkacağını düşünüyorum. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’i iyi tanıyorum, rakiplerine saygıyla yaklaşır. Pazar günü Mario Gomez, Quaresma, Gökhan Töre, Olcay, Atiba ve Oğuzhan gibi yıldızlar sahada olacaktır. Kamuoyunda Beşiktaş’ın bizi eleyeceğine dair bir önyargı var ancak genç oyuncularım, bu yargıyı kırmak için elinden geleni yapacak.” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:35,