SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE

İmza atarken yaptığı planlar altüst olan kurt hocanın, Kastamonu karşılaşması sonrası sözleri akılları karıştırdı…

Florya’da 23 yıl sonra yeniden adım atan teknik direktör Mustafa Denizli'nin tüm planları altüst oldu. Takımın şampiyonluk yarışına havlu atmasının ardından UEFA kritirleri ve istediği transferlerin yapılamaması kurt teknik adamın sıkıntısını ikiye katladı. Denizli'nin, “Bu şartlar bizi hazirana kadar nasıl devam ettirir, hangi konumda bırakır bilemiyorum, göreceğiz” sözleri, “İstifa mı edecek” sorusunu akıllara getirdi

Takımın gençleştirilmesini isteyen Denizli'nin taleplerine yönetim yanıt veremedi. Bu nedenle tecrübeli hoca kadroda ne budama yapabildi ne de takıma istediği şablonu oturtabildi. Forvet takviyesi yapılamadığı için Denizli'nin Burak'ın gidişine onay vermemesine rağmen yönetimin yıldız forveti satmak istemesi de tecrübeli teknik adamı zor durumda bıraktı.

Denizli, takımın performansından da memnun değil. Futbolcuların mücadele anlamında vasatı aşamaması, hocayı isyan noktasına getirdi. Yaptığı uyarılara rağmen beklediği futbolu sahada görememesinin hayâl kırıklığını yaşayan Denizli'nin kötü gidişin sürmesi halinde sezon sonunu bile beklemeden ayrılabileceği konuşuluyor.

Yayınlanma Tarihi:07:39,