SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demirkol’dan transfer müjdesi

Mehmet Demirkol Antalya maçında yönetimi Şenol Çorlu'ya bırakan Vitor Pereira'ya övgüler yağdırırken, Fenerbahçe'nin hedefindeki Doumbia hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 14:44, 28/01/2016
Demirkol’dan transfer müjdesi

Fenerbahçe’nin Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldığı Türkiye Kupası maçında genç bir 11 çıkaran Vitor Pereira’nın takımın yönetimini PAF takım hocası Şenol Çorlu’ya bırakması dikkat çekmişti.

Spor yorumcusu ve gazeteci Mehmet Demirkol NTV Spor’da yayınlanan Spor Servisi programında Vitor Pereira’ya övgüler yağdırırken, Fenerbahçe’nin hedefindeki Seydou Doumbia hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

Mehmet Demirkol: ‘Pereira’nın yönetimi Şenol Çorlu’ya bırakması muhteşem olay’

“Bir teknik direktör kolay kolay başka bir hocayla yerini paylaşmaz. Bunu yapacak Türk hoca tanımıyorum. Pereira’nın dünkü maçta yerini Şenol Çorlu’ya bırakması muhteşem bir olay. Çok eleştirdim ama hakkını da verelim. Dün sahaya çıkan kadroyu Savaş Çorlu daha iyi tanıyordu. Bu yüzden yönetimi ona vermek çok doğruydu.

Mehmet Demirkol’dan Fenerbahçe’ye Doumbia müjdesi

“Fenerbahçe, Doumbia’yı % 95 aldı. Çok iyi bir transfer yaptılar. Doumbia kaliteli bir hücum oyuncusu.Hücum hattında her noktada görev alabiliyor. Benim çok beğendiğim bir oyuncu. Fenerbahçe doğru bir transfer yaptı.”

Yayınlanma Tarihi:12:44,