SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünlü sporcu köpeği taciz etti!

Avustralyalı ragbi oyuncusu Mitchell Pearce, ülkesinin ulusal bayramı olan Avustralya Günü'nde katıldığı bir ev partisinde bir köpeğe cinsel tacizde bulundu.

Güncellenme: 21:05, 27/01/2016
Ünlü sporcu köpeği taciz etti!

Avustralyalı ragbi oyuncusu Mitchell Pearce, ülkesinin ulusal bayramı olan Avustralya Günü’nde katıldığı bir ev partisinde bir köpeğe cinsel tacizde bulundu.

Sydney Roosters forması giyen ve ülkenin en büyük ragbi oyuncuları arasında gösterilen Pearce, yüksek alkol aldığı parti sırasında etrafındaki insanlara cinsel içerikli sorular sormaya başlıyor.

Pearce’nin kamera ile kayıt altına alınan anlarda ardından ev sahibinin köpeğine cinsel tacizde bulunduğu görülüyor. Ev sahibinin, evi terk etmesini istediği ragbiciye; “Biraz önce kanepeme işedin. Şimdi üzerine işedin ve köpeğime cinsel tacizde bulunuyorsun. Evimi terk et.” dediği duyuluyor.

Cep telefonu yardımıyla kayıt altına alınan bu anlar internete yüklendi. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından sporcu hakkında soruşturma açılması gündemde. Mitchell’in takımı Sydney Roosters da NRL yönetimine oyuncunun yaptığının kabul edilemez olduğunu, gereken soruşturmanın açılmasını ve cezanın verilmesini istediklerini bildirdi.

Sporx