SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Güray Vural bitti gibi

Akhisar Belediyespor ile Soner ve Alper'in yanı sıra bir miktar para karşılığında anlaşıldı. Güray Vural, daha önce istediği 1 milyon Euro'luk ücrette indirime gidiyor.

Güncellenme: 08:38, 27/01/2016
Güray Vural bitti gibi

Trabzonspor, yaşadığı maddi sıkıntılara rağmen nokta transferlerine devam ediyor. Gaziantepspor'dan Muhemmet Demir'i 2 milyon 750 bin euro bonservis bedeli karşılığında renklerine bağlayarak sükse yapan bordo-mavililer, Akhisar Belediyespor'un milli sol kanat oyuncusu Güray Vural’ın transferinde de mutlu sona çok yaklaştı. Ege temsilcisinin yönetimiyle yapılan görüşmelerin tamamlanmak üzere olduğu kaydedildi.

TEKLİF 700 BİN EURO

Buna göre Trabzonspor Akhisar'a, Alper Uludağ ve Soner'i gönderecek, ayrıca 700 bin euro da bonservis bedeli bedeli ödeyecek. İki futbolcu ile Akhisar'ın pazarlık yaptığı belirtiliyor. Güray ile yapılan ilk görüşmede rakam konusunda yaşanan sıkıntı da giderilmek üzere… Trabzonspor'un yıllık 700 bin euro'luk teklifine Güray, 1 milyon euro ile yanıt vermişti. 27 yaşındaki futbolcunun rakamda indirime gitmeyi kabul ettiği, arada ufak pürüzlerin kaldığı bildirildi.