SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz son kararını verdi

Mustafa Denizli, West Ham’la flört eden Burak Yılmaz'ın takımda kalmasından yana. Kurt hoca düşüncelerini öğrencisinin yüzüne söyledi. Ancak golcü futbolcu, “Gol atsam bile yaranamıyorum. Ayrılmam daha doğru” diye yanıt verdi.

Güncellenme: 09:54, 27/01/2016
Burak Yılmaz son kararını verdi

Galatasaray’ın golcü oyuncusu Burak Yılmaz, Premier Lig'in yolunu tutmaya hazırlanıyor. Beşiktaş'ın eski hocası Slaven Bilic'in çalıştırdığı West Ham United, geçen yaz da Kral için kapıyı çalmıştı. Ancak dönemin teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, bu transfere karşı çıkmıştı. Burak da pek hevesli değildi. Artık işler değişti. Ligin ilk yarısında tel tel dökülen Burak, taraftarın gözünden tamamen düştü. West Ham bir kez daha resmi teklif sundu. 7 milyon Euro'luk teklif, yönetimin iştahını kabarttı.

“HEMEN ISLIKLIYORLAR”

Fakat teknik patron Mustafa Denizli, Burak Yılmaz'ın takımda kalmasını istediğini açıkladı. Usta hoca düşüncelerini öğrencisinin yüzüne de söyledi. Fakat Kral'dan gelen yanıt çok farklıydı. Burak'ın, “Hocam ne yapsam yaranamıyorum. Gol atsam bile eleştiriliyorum. En ufak hatamda ıslıklanıyorum. Kazandığım para sürekli gündeme geliyor. Sosyal medyada küfür ve hakaretler oluyor. Artık yeter. Ben bunları hak etmedim. Madem öyle istenmediğim yerde durmam. Ayrılmam daha doğru” dediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:08:11,