SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Protestoya Samuel Eto’o engeli

Antalyaspor antrenmanına gelen bir grup taraftar son haftalarda yaşanan puan kayıpları yüzünden futbolcuları önce protesto etti, Samuel Eto'o'yu görünce sevgi gösterisinde bulundu.

Güncellenme: 15:29, 26/01/2016
Protestoya Samuel Eto’o engeli

Ziraat Türkiye Kupası 6’ncı hafta maçında Fenerbahçe ile yarın 20.45’te Antalya Stadı’nda karşılaşacak olan Antalyaspor, maçın hazırlıklarını Hasan Subaşı Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı. Teknik direktör Jose Morais yönetimindeki antrenmanda futbolcularını 2 gruba ayrıldı. Futbolcular ayak tenisi ve pas çalışması yaptı. Diğer grupta yer alan futbolcular ise taktik çalışma gerçekleştirdi. Fenerbahçe maçında Antalyaspor’un kaptanı Samuel Eto’o’nun forma giymeyeceği belirtildi.

“UMUTLANDIRIP, UTANDIRMAYIN”

Antrenmanı izleyen bir grup taraftar kırmızı beyazlı takımın son haftalarda kaybettiği puanlar nedeniyle, futbolcuları ve teknik heyeti protesto etti.

Antrenman sahasını çevreleyen tel örgülere ‘Umutlandırıp, utandırmayın, artık oynayın’ yazılı pankart açarak, tezahüratlarıyla tepkilerini dile getirdi. Antrenman sonunda da taraftarlar Hasan Subaşı Tesisleri girişine aynı pankartı asarak, futbolcular, teknik direktör Morais ile kulüp başkanı Gültekin Gencer aleyhinde tezahürat yaptı. Çevik kuvvet polisi de kulüp girişinde güvenlik önlemi aldı.

eto'o-iç-26-01

Foto: DHA – Taraftarın protestosu Kamerunlu yıldızı görünce sona erdi

“3 HAFTA SONRA TAKIMI KİMSE TUTAMAYACAK”

Kulüp Başkanı Gültekin Gencer, protesto eden taraftarların yanına gelerek, bir süre görüştü. Taraftara birlik beraberlik çağrısı yapan Başkan Gencer, puan cetvelinde alt sıralarda yer alan takımlarla aralarında 8 puan bulunduğunu hatırlattı.

Takıma çok futbolcu transfer edildiği yönünde eleştirilere de cevap veren Başkan Gencer, takımın uyum dönemi geçirdiğini anlattı. Jose Morais’in kendisinden 3 hafta süre istediğini kaydeden Gencer, “Hocamız 3 hafta sonra takımı kimsenin tutamayacağını söylüyor” dedi.

eto'o-iç-1-26-01

Foto: DHA – Antalyaspor taraftarı Eto’o ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi

ETO’O’YA SEVGİ SELİ

Başkan Gencer’ın konuşmasınrdan sonra Kamerunlu Samuel Eto’o tesislerin girişinde taraftarların yanına geldi. Taraftarın sevgi gösterisinde bulunduğu Eto’o, fotoğraf çektirip, tezahüratlara eşlik etti. Taraftarlar Kamerunlu yıldız ile fotoğraf çektirmek için yoğun çaba gösterdi.

Daha sonra da teknik direktör Morais ve Eto’o taraftarla fotoğraf çektirdi. Morais de taraftarla tezahürat yaptı, fotoğraf çektirdi.

Yayınlanma Tarihi:15:28,