SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Muslera’yı özel uçakla göndeririz”

Uruguaylı kalecinin İngiltere’ye transfer iddialarının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. G.Saray’ın içinden bir yönetici, Muslera’ya tek bir teklifin bile gelmediğini açıkladı.

Güncellenme: 10:42, 26/01/2016
“Muslera’yı özel uçakla göndeririz”

Uruguaylı file bekçisi için bugüne kadar kimse ile temas kurulmadığını kaydeden yönetici, “20 milyon euro gibi paralar teklif edilmiş olsa hiç düşünmeden veririz” dedi

Muslera İngiltere'ye gidiyor mu? İddia edildiği gibi kendisine Ada'dan 20 milyon Euro’luk bir teklif var mı? Günlerdir çok konuşulan konuyu Galatasaray yönetiminin önemli isimlerinden birine sorduk. Verdiği cevap çok netti: Muslera çok başarılı ve kaybetmeyi istemediğimiz bir kaleci. Böyle oyuncular hakkında bu tür dedikodular her zaman yapılır. Ancak gerçek olan şu ki şu ana kadar Muslera hakkında bize gelmiş bir transfer teklifi yok. Kimse ile de bir görüşmemiz olmadı. Mali sıkıntılar yaşadığımız şu dönemde 20 milyon eurodan bahsediliyor. Böyle bir teklif gelse Muslera'yı özel uçakla göndeririz.

Teklif son derece cazip olmalı

Galatasaray'ın kadrosunda çok kaliteli oyuncular var ve bunlarla ilgili spekülasyonların yapılması normal. Benzer haberler Sneijder ve Podolski için de yapılıyor. Yaşadığımız mali sıkıntılara karşın Galatasaray başarılı olmak zorunda olan, hedefleri olan bir kulüp. Camiamız bizden bunu bekliyor. Oyuncu almak konusunda sıkıntılar yaşayabiliriz ancak camianın tüm beklentilerine karşılık verebilmek için mevcut kadroyu tutmak zorundayız. Bu nedenle çok cazip teklifler gelmediği sürece kimseyi satmayı düşünmüyoruz. Şu an için de bize herhangi bir futbolcu hakkında ciddiye alınacak bir teklif geldiğini söyleyemem.

Yeniyüzyıl

Yayınlanma Tarihi:10:30,