SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hami Mandıralı siftah yapacak

Trabzonspor'da geçen hafta göreve gelen Hami Mandıralı, yarın Ziraat Türkiye Kupası'nda deplasmanda Gaziantepspor'la oynanacak maçta ilk defa takımının başında sahaya çıkacak.

Güncellenme: 18:15, 26/01/2016
Hami Mandıralı siftah yapacak

Pazar günü oynanması gereken Beşiktaş maçı, kar yüzünden ertelenen Trabzonspor, Gaziantepspor kupanın maçının hazırlıklarını bu sabah yaptığı çalışmayla tamamladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bir bölümü kardan temizlenen sahada yapılan çalışmanın ardından bordo mavililer, saat 16.00’da THY’nin özel uçağıyla Gaziantep’e hareket etti.

MANDIRALI İLK KEZ

Trabzonspor’da geçen hafta Sadi Tekelioğlu’nun yerine göreve getirilen Hami Mandıralı, 2013-2014 sezonunda Mustafa Reşit Akçay’ın istifasının ardından kısa süre bordo mavili takımı çalıştırmış, Boşnak çalıştırıcı Vahid Halilhodziç’in göreve getirilmesiyle kulüpten ayrılmıştı.

EKSİK ÇOK

Hami Mandıralı, Gaziantepspor maçının kadrosuna bir çok oyuncusunu almadı. Hasta olan Aytaç ve Aykut, sakatlıkları bulunan Mbia ile Mustafa Yumlu, Gaziantep’e götürülmedi. Ayrıca Gaziantepspor’dan alınan yeni transfer Muhammet Demir de kadroya dahil edilmedi. Hami Mandıralı, grup liderliğini garantiledikleri için Onur, Cardozo, Mehmet Ekici, Erkan Zengin ve Cavanda’ya da Gaziantep kafilesinde yer vermedi. Hami Mandıralı’nın fazla forma şansı bulamayan oyuncularla yarınki maça çıkacağı bildirildi.

CAVANDA RAHATSIZ

Bu arada Trabzonspor’da Mbia’nın ardından Cavanda’nın da yönetime takımdan ayrılmak istediğini söylediği ileri sürüldü.