SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Denizli’den Burak Yılmaz kararı

West Ham Burak Yılmaz için ısrarcı, yönetim de teklifi tatmin edici buluyor. Ancak Denizli, eldeki kadronun yetersiz olduğu görüşünde ve mutlaka hücuma bir takviye yapılmasını istiyor.

Güncellenme: 16:51, 26/01/2016
Mustafa Denizli’den Burak Yılmaz kararı

Galatasaray’da ara transfer döneminin bitmesine kısa bir süre kala Burak Yılmaz bilmecesi yaşanıyor. Burak'ı isteyen West Ham United ile başlayan transfer görüşmeleri olumlu şekilde devam ediyor. Ek maddelerle birlikte masada 7 milyon Euro'yu bulan bir teklif olduğu biliniyor. Ancak bu konuda teknik direktör Mustafa Denizli'nin bazı şartları bulunuyor.

TEK FORVET UMUT BULUT

Edinilen bilgilere göre, Denizli, zaten yetersiz gördüğü elindeki kadronun Burak Yılmaz’ın ayrılması halinde iyice zayıflayacağı görüşünde. Öyle ki yıldız isim giderse forvet hattında oynatabileceği tek isim Umut Bulut kalacak. Lukas Podolski, bu bölgeye alternatif yaratabilecek bir futbolcu olsa da tecrübeli teknik adam yeni bir santrforu şart koşuyor.

GENÇ YILDIZ FORMÜLÜ

Denizli’nin, “Yeni bir santrfor alınmadan Burak Yılmaz’ın ayrılması bize zarar verir” dediği bildiriliyor. Yönetim de bu doğrultuda çalışmalara hız vermiş durumda. Sarı-kırmızılı kurmaylar, Burak'tan gelecek parayı genç bir yeteneğe yatırmayı düşünüyor. Ayrıca kısa vadede hem Avrupa Ligi hem de Türkiye Kupası yarışında takımı taşıyacak bir forvet aranıyor.

Yayınlanma Tarihi:07:53,