SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk, kız kardeşlerinin mağazasını açtı

Galatasaray futbol takımının kaptanı Selçuk İnan, Hatay'ın İskenderun İlçesi'nde 4 kız kardeşinin sahibi olduğu Four Angel's Fashion House Mağazası'nın açılışını yaptı.

Güncellenme: 12:27, 25/01/2016
Selçuk, kız kardeşlerinin mağazasını açtı

Sarı kırmızılı takımın yıldızı Selçuk İnan’ın ablası Serap İnan ve kız kardeşleri Seher Önder, Sezen Devrim ve Pınar Kelahmet’in kişiye özel moda tasarımı hizmeti sunacağı mağazanın açılışına İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Özel Gelişim Hastanesi Yönetim Kurlu Başkanı Metin Yıldız, İnan ailesi, yakınları ve davetliler katıldı.

Açılış kurdelesi kesilirken Selçuk, makası nedeniyle talihsizlik yaşadı ve kurdeleyi kesemedi. Selçuk, açılışın ardından kız kardeşlerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Serap İnan, 4 kız kardeş oldukları için mağazanın Four Angel’s koyduklarını belirterek, “2016’da İstanbul modasını biraz buraya taşımaya çalıştık. Hazır hiçbir şey kullanmıyoruz tamamen bizim üretimimiz kişiye özel. Gündüzden geceye, abiyeler, günlük kıyafetler çalışan bayanlara. Gelinlik, Anne kız konsepti gibi birçok çeşit kişiye özel üreteceğiz. Mağazamıza giren herkes aradığı her şeyi kendine özel yaptırabilecek, bulabilecek. Hedefimiz yelpazemizi büyütmek büyümek, markamızı tanıtmak” diye konuştu.