SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz’dan feda değil veda!

Osmanlıspor maçında attığı gol sonrası tribünlere el sallayan Burak Yılmaz, West Ham’ın teklifini değerlendirecek. Son anda devreye giren bir Çin kulübünün de çok cazip teklifte bulunduğu öğrenildi.

Güncellenme: 07:30, 25/01/2016
Burak Yılmaz’dan feda değil veda!

Galatasaray’ın yıldızlarından Burak Yılmaz, ayrılık kararı aldı. Bilindiği gibi Galatasaray'ın mali açıdan kriterlere uymadığını belirten UEFA, son yaptığı açıklama ile adeta kara haber vermişti. Sarı-kırmızılı ekibin en az 1 sezon Avrupa kupalarına alınmamasına kesin gözüyle bakılıyor. yönetim de radikal kararlar almaya hazırlanıyor. sözleşmelerin gözden geçirileceği, yıllık ücreti yüksek isimlerden ‘Feda' talep edileceği söyleniyor. Bu gelişmeler, her transfer döneminde kalmak istediğini söyleyen Burak'ın fikrini değiştirdi.

7 MİLYON EURO İŞTAH KABARTTI

Kral, West Ham United'ın teklifini değerlendirme kararı aldı. Osmanlıspor maçında attığı gol sonrası tribünlere resmen el sallayan, maç bitimi “2 güne her şey belli olur” diyen Burak Yılmaz ayrılık sinyali verdi.

İngilizlerin 7 milyon Euro vermeye hazır olması, yöneticilerin iştahını kabartıyor. ancak West Ham'dan hala yazılı teklif gelmedi. öte yandan Burak Yılmaz'a bir sürpriz teklifin de Çin'den geldiği öğrenildi. Yıldız oyuncuya yıllık 5 milyon Euro öneren Çin ekibine, yönetimin de kapıyı 10 milyon Euro'dan açacağı iddia edildi.