SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor maçı için geldiği Trabzon'dan hava muhalefeti nedeniyle ayrılamayan Beşiktaş, evine dönüyor. Siyah beyazlı kafile, dün gecede beri beklenen özel uçağın bugün öğleden sonra Trabzon Havalimanı'na inmesiyle saat 16.10'da İstanbul'a uçtu.

Süper Lig’in 19. haftasından dün Trabzonspor ile oynayacağı maç için cumartesi günü akşam saatlerinde şehre gelen Beşiktaş kafilesi, maç saatini beklemek için otele yerleşmişti. Dün saat 20.00'de Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanması gereken müsabaka ise kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle ileri bir tarihi ertelenmişti. Erteleme kararının ardından İstanbul'a dönmek isteyen Beşiktaş kafilesi, yine kar engelini takıldı. Kar yağışı ve elverişsiz hava şartlarından dolayı Trabzon Havalimanı'na uçaklar inemeyince siyah beyazlı kafile, geceyi Trabzon'da geçirdi.

Beşiktaş'ın dün geceden beri beklediği özel uçak hava şartlarının kısmen iyileşmesiyle bugün öğleden sonra Trabzon'a iniş yapabildi. Saat 14.00 civarlarında kaldığı otelden otobüsle havalimanına geçen siyah beyazlı kafile, yaklaşık 2 saatlik bekleyişin ardından 16.10'da İstanbul'a uçtu.