SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan Koç ailesine taziye

Koç Ailesi, 21 Ocak Perşembe günü yitirdiğimiz Mustafa V. Koç için taziyeleri kabul etmeye devam ediyor. Fenerbahce Başkanı Aziz Yıldırım da Elmadağ'daki Divan Oteli'nde, Koç Ailesi'ne taziyelerini iletti.

Güncellenme: 15:13, 24/01/2016
Aziz Yıldırım’dan Koç ailesine taziye

Koç Ailesi, 21 Ocak Perşembe günü yitirdiğimiz Mustafa V. Koç için taziyeleri kabul etmeye devam ediyor. Fenerbahce Başkanı Aziz Yıldırım da Elmadağ’daki Divan Oteli’nde, Koç Ailesi’ne taziyelerini iletti.

Koç Ailesi, geçirdiği kalp krizi sonrası vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için taziyeleri kabul etmeyi sürdürüyor. Siyaset, iş, sanat ve spor camiasında birçok isim, Taksim Elmadağ’daki Divan Oteli’ne gelerek Koç Ailesi’ne taziyelerini iletti. Koç Ailesi adına taziyeleri Rahmi Koç ile oğulları Ali ve Ömer Koç kabul etti. Başkan Aziz Yıldırım, eşi Gonca Yıldırım ve Fenerbahçeli Yöneticiler de Divan Oteli’ne giderek aileye taziyelerini sundu.

Koç Ailesi, 28 Ocak Perşembe gününe (Dahil) kadar, 16.00-19.00 saatleri arasında Divan Oteli’nde, Mustafa Koç için taziyeleri kabul edecek.