SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizli’den flaş Burak Yılmaz açıklaması!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, sarı-kırmızlılarda West Ham United ile adı anılan golü Burak Yılmaz'ı bırakmıyor.

Güncellenme: 00:03, 24/01/2016
Denizli’den flaş Burak Yılmaz açıklaması!

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Burak Yılmaz’ın satılmasına sıcak bakmadığını söyledi. Kısıtlı bir kadro ile yollarına devam ettiğini ifade edene deneyimli teknik adam, transferi büyük ihtimalle kapattıklarını ima etti.

İşte Mustafa Denizli’nin Osmanlıspor maçı sonrasındaki sözleri:

“Çok fazla değerlendirecek bir tarafı yok maçın. Çok kolay goller yedik. Maçı kazanmak içni kayda değer girişimlşerimiz olmadı. Soğuk filan bizim için mazeret olamaz. Koşularımız zordu. Koşular çok daha zorlaştı o kadar.”

“Yaklaşık 1 ay önce kendimize yeni bir yol haritası yapmıştık. Haziran ayında çok falza işlem yapmaksızın bu dönemde bizi ileriye taşıyacak, yaş ortalaması düşk futblcular düşündük. Bunları 5 tane olarak düşünüyorduk. Başkanımızla da görüştük. Şartlar değişti. Bunları yapamayacağız.”

“Kulübü düşünmek zorundayız. Başkan ve yönetim bunları gerçekleştirmek için koşullar elverişliyken hevesliydiler, sonradan koşullar zorlaştı. Donk ve Linnes ile bu dönemi böyle geçireceğiz. Burak Yılmaz ile ilgili herhangi bir girişimiz olmadı. Kulübümüzün şartları kadro olarak ve sakat, cezalı oyuncukarı düşündüğümüzde kısıtlı. Öyle bir şeye sıcak bakmam. Kısıtklı bir kadromuz var. Sakatlarla ve cezalılarla devam etmek zorundayız. Bana ulaşan bir şey yok ama fikrim böyle.”

Yayınlanma Tarihi:21:25,