SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner Erkin ve Uygar Mert’in içinde bulunduğu araca Ünalan Köprüsü’nde başka araç çarptı. Sarı-lacivertli iki oyuncunun bulunduğu araçta maddi hasar gerçekleşti. İki oyuncunun da durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Fenerbahçeli futbolcular Caner Erkin, takım arkadaşı Uygar Mert Zeybek'in de içinde bulunduğu 34 ABT 88 plakalı otomobiliyle seyir halinde iken kaza yaptı. Caner'in çarptığı otomobil, yoldan çıkarak sürüklendi. Otomobildeki sürücü yaralandı. Yaralı sürücü hastaneye kaldırıldı. Caner ve Uygar Mert ise kazayı yara almadan atlattı.

Fenerbahçeli futbolcular Caner Erkin ve Uygar Mert Zeybek’in içinde bulunduğu aracın kaza yapmasının ardından Caner’in menajerinden açıklama geldi.

Menajer Batur Altıparmak, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Biraz önce Caner Erkin ile konuştum, çok şükür Caner ve Uygar’ın sağlık durumları gayet iyi. Çok geçmiş olsun” ifadelerini kullandı.

“DURUMUMUZ İYİ”

Üsküdar’da otomobil kazası geçiren Fenerbahçeli futbolculardan Caner Erkin ile Uygar Mert Zeybek sağlık durumları ile ilgili açıklamada bulundu.

TEM Bağlantı Yolu Üsküdar mevkiinde 17.30 sıralarında aynı istikamette ilerleyen bir araçla çarpışan sarı-lacivertli futbolculardan Caner Erkin, sosyal medya hesabından sağlık durumları ile ilgili açıklama yaptı.

Erkin, takım arkadaşı Uygar Mert Zeybek ile paylaştığı fotoğrafın altına, “Atlattığımız kaza sonrası çok şükür sağlık durumumuz oldukça iyi. Soran, ilgilenen herkese çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

İŞTE CANER ERKİN’İN KAZASINDAN FOTOĞRAFLAR! TIKLAYIN!..

CANER ERKİN’DEN MUHABİRE KÜFÜR! TIKLAYIN…

Kaza yapan Caner'den basin mensubuna kufur.

Kaza yapan Caner’den basin mensubuna kufur.

Yayınlanma Tarihi:18:09,