SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Dursun Özbek istifa etti” dedikodusu

UEFA'dan gelebilecek "1+1 yıl men" cezası ile karşı karşıya olan Galatasaray için flaş bir iddia gündeme geldi. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek'in istifa etmeyi düşündüğü, kurmaylarının ise kendisini bu kararından vazgeçirdiği iddia edildi. Kulislerde dolaşan bu ilginç iddia sonrasında sarı kırmızılı kulüpten "böyle bir durum yok" açıklaması geldi.

Güncellenme: 12:43, 22/01/2016
“Dursun Özbek istifa etti” dedikodusu

Son günlerde Türkiye’de futbolun tek gündemi Galatasaray. Sarı kırmızılı kulüp, UEFA’nın Finansal Fair Play kriterlerine uyum sağlayamadığı gerekçesi ile Avrupa kupalarından 1+1 yıl men ve transfer yasağı cezaları ile karşı karşıya.

“İSTİFAYI DÜŞÜNDÜ” İDDİASI…

Şimdi ise Galatasaray Kulübü hakkında çok ilginç bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz gün basın toplantısı düzenleyen ve yaşanan durumun vahimliğini anlatan Başkan Dursun Özbek’in istifa etmeyi düşündüğü ancak yönetim kurulu ile yaptığı görüşmede kendisini bu kararından vazgeçirdikleri iddia edildi.

“BÖYLE BİR DURUM YOK”

Gündeme bomba gibi düşen bu dedikodu hakkında AMK Spor’a açıklama yapan bir yönetici “Böyle bir durum yok, tamamen dedikodudan ibaret” dedi.

Yayınlanma Tarihi:11:53,