SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk ziyaretini Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye yaparken, “Büyük başarılara imza atacağız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe ise yeni stadyumun açılışına sahne olan Bursaspor – Trabzonspor maçının tüm Türkiye’de konuşulduğunu belirtti. Başkan Altepe, yeni stadyumun yeni yönetimin yapacağı hamlelerle yeni bir yükseliş dönemini getireceğine inandığını söyledi. Belediye Başkanı Altepe, başkanlığına seçilen Ali Ay ile yönetim kurulunu tebrik ederken şunları söyledi:

“Yeni başarıların, hızlı bir yükseliş döneminin tam zamanı. Avrupa takımı Bursaspor’un ortaya çıkartılacağı dönema girdik. Günlerce stadyum ve takımın başarısı konuşuldu. İşi buraya getirdik inşallah bundan sonra hep birlikte daha da ileriye taşıyalım. Bursaspor dolayısıyla Bursa daha da markalaşsın. Atacağımız adımlarla birlikte ben inanıyorum ki Avrupa’da başarı olarak gündeme gireceğiz.”

“LOCA SATIŞI İÇİN İŞADAMLARINDAN DESTEK İSTEDİ”

Başkan Ali Ay ise yeni stadyumun takıma ayrı bir heyecan getirdiğini, taraftarı ateşlediğini belirtti, şöyle devam etti:

“Kulübe bir güven geldi. Birliktelik sağlandı. Bunu devam ettirirsek, hep birlikte takımı hak ettiği noktaya taşıyabiliriz. Stadın localarının satılması ve kulübün mali durumunun daha da iyileştirilmesi konusunda Bursa’da iş yapan sanayicilerden destek bekliyoruz.”