SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cim­bom'da 6 bölge için alternatifli 18 ile 25 yaşları arasında değişen 12 oyuncunun adının bulunduğu transfer listesini yönetime veren Mustafa Denizli, UEFA'dan gelen kara haber sonrası da tutumunu değiştirmedi.

Cim­bom'un teknik patronu, dün başkan Dursun Özbek ve genel sekreter Fatih İşbecer ile bir araya geldi. Denizli'nin bu zirvede takımın 30 yaşın üzerinde bir ortalamaya sahip olduğunu söyleyerek, gençleştirmenin kaçınılmaz olduğunu aktardığı öğrenildi.

Deneyimli teknik adamın, Galatasaray'ın geleceğini inşa etmek ve kulübeyi zenginleştirmek için transfer politikasının değişmesi gerektiğine vurgu yaptı, aksi durumun kendilerine çok zarar vereceğini bildirdiği belirtildi.

UEFA'nın cezasını henüz bilmediklerini söyleyen Başkan Dursun Özbek'in ise, ellerinden oyuncu çıkarmadan transfer yapmalarının mümkün olmadığını Denizli'ye aktardığı bildirildi. Keyfi kaçtı

Özellikle Arjantinli Martin Benitez transferinde yaşanan sorun ve ardından UEFA'dan gelen mektup transfer beklentisi içinde olan Denizli'nin keyfini bir hayli kaçırmıştı.

Hürriyet