SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da hedef yeniden Zivkovic

Mustafa Denizli’nin ısrarla alınmasını istediği 19 yaşındaki kanat oyuncusu için bütün şartlar zorlanacak. Partizan’la pazarlıklar tekrar başlıyor. Zivkovic’i ikna etmek için de her yol deneniyor.

Güncellenme: 09:42, 20/01/2016
Galatasaray’da hedef yeniden Zivkovic

Galatasaray’da gözler UEFA'dan gelecek cezaya çevrildi ama sarı-kırmızılı yönetim her türlü ihtimali göz önünde bulundurarak transfer çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Arjantinli forvet Martin Benitez için Independiente'ye 5 milyon Euro öneren ve beklemeye geçen sarı-kırmızılılar, Sırp yıldız Andrija Zivkovic için tekrar Partizan'ın kapısını çalmaya hazırlanıyor. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin çok istediği 19 yaşındaki hücum oyuncusu için tüm şartlar zorlanacak.

Genç futbolcunun menajeri İstanbul'a davet edildi. Partizan'ın istediği 7 milyon Euro'yu 5 milyona indirmek isteyen yönetim, Zivkovic'i ikna etmek için de her yolu deniyor. Hazırlanan özel bir CD'nin genç futbolcuya iletileceği ve kendisine ilk 11 garantisi verileceği de iddialar arasında. Mustafa Denizli'nin de bir an önce takviyelerin tamamlanması için yönetime baskı yaptığı, “Zivkovic'i kaçırmayalım, tam aradığım adam” dediği biliniyor.

Yayınlanma Tarihi:07:32,