SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray gitti, Mustafa Denizli kaldı

Galatasaray, Türkiye Kupası E Grubu beşinci maçında bu akşam Akhisar Belediyespor ile karşılaşacağı maç için İzmir'e uçtu. Sarı kırmızılı kafile saat 20.45’teki mücadele için daha sonra kara yoluyla Manisa’ya hareket edecek.

Güncellenme: 12:49, 19/01/2016
Galatasaray gitti, Mustafa Denizli kaldı

Akhisar Belediyespor maçı için İzmir’e giden kafilede as oyuncuların bir çoğunun yanında Teknik Direktör Mustafa Denizli de yer almadı. Denizli’nin, İstanbul’da kalan as oyuncularla yapacağı idman sonrası özel bir uçakla İzmir’e ardından da müsabakanın oynanacağı Manisa’ya geçerek maçta takımın başında olacağı belirtildi.

MARTİN LİNNES AKHİSAR BELEDİYE MAÇI KADROSUNDA Teknik Direktör Mustafa Denizli ile bir çok as oyuncunun İstanbul’da kaldığı sarı kırmızılı ekibin, Akhisar Belediye maçı kadrosunda ise şu oyucular bulunuyor:  Eray İşcan, Cenk Gönen, Lionel Carole, Semih Kaya, Koray Günter, Martin Linnes, Tarık Çamdal, Jason Denayer, Bilal Kısa, Jem Paul Karacan, Yasin Öztekin, Jose Rodriguez, Batuhan Ergün, Doğuş Can İncedere, Emre Çolak, Umut Bulut, Volkan Pala, Kerem Çalışkan, Muhammet Yeşilyurt.