SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Didi Buz Hokeyi Süper Ligi’nde mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyespor şampiyonluk parolasıyla başladığı 2015-2016 sezonunda fırtına gibi esiyor.

İlk maçında Erzurum Büyükşehir Belediyespor’u deplasmanda 3-1 mağlup eden İzmir Büyükşehir Belediyespor, evinde oynadığı son iki müsabakada galibiyetle ayrıldı. Cumartesi günü karşılaştığı Koç Üniversitesi’ni 16-2 gibi farklı bir skorla mağlup eden İzmir Büyükşehir Belediyespor, dün oynadığı maçta da Gümüş Patenler’i 21-0 yenerek gövde gösterisi yaptı.

Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda yer alan Buz Sporları Salonu’nda ağırladığı Gümüş Patenler’i Serkan Gümüş’ün 7, Artsem Antonenka ve Aliaksei Yerashou’nun 4’er, Yusuf Halil’in 3, Erkan Kahraman, Gürkan Çetinkaya ve Doruk Kamış’ın 1’er golüyle sahadan silen İzmir Büyükşehir Belediyespor şampiyonluk yarışındaki kararlılığını ortaya koydu.

İzmir Büyükşehir Belediyespor 30 Ocak’ta yine evinde oynayacağı 4’üncü maçında Ankara Büyükşehir Belediyespor’u konuk ederken, 31 Ocak’ta ise Zeytinburnu Belediyespor’u ağırlayacak.

Yayınlanma Tarihi:13:23,