SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirpor, Kayserispor'dan İbrahim Dağaşan ve Torku Konyaspor'dan Kenan Özer ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Tesislerde düzenlenen imza töreninde konuşan Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü, ilk yarıda yaşadıkları sıkıntıları da göz önüne alarak ara transferde çok daha titiz davrandıklarını belirtti. Çok tecrübeli iki oyuncuya daha renklerine bağladıklarını aktaran Sözlü, “Her iki oyuncu da camianın kendilerinden beklentisinin farkında. Çok zengin ve alternatifli bir kadro oluşturduk. Ligin ikinci yarısı daha çok savaşan bir Adana Demirspor oluşturduk. Çok önemli bir gelişme olmazsa transfere son noktayı bugün koymuş bulunuyoruz. Ligin ilk yarısında yaşadığımız sıkıntıları gidermek için bu hafta Samsunspor'u, daha sonra da deplasmanda Boluspor'u yeneceğiz.” şeklinde konuştu.

Çok büyük beklentileri olan bir camiaya imza attığı mutlu olduğunu söyleyen İbrahim Dağaşan, “Buraya gelmemde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. İnanmak ve takım ruhunu bilmek çok önemli. Cumartesi günü kendi sahamızda çok önemli bir müsabaka bizi bekliyor. Kazanarak yolumuza devam edeceğiz. İki kez yaşadığım şampiyonluğun üçüncüsünü elde etmek için Adana Demirspor'a geldim” dedi.

Sağ kanatta görev yapacak olan Kenan Özer ise “Öncelikle böylesine büyük bir camiaya sahip olan Adana Demirspor'un son derece sıcakkanlı bir başkanına sahip olması çok sevindirici. Sürekli çalışacağız ve Adana Demirspor'u sezon sonu şampiyon yapacağız” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:23,