SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çinliler’den 100 milyon dolarlık Süper Lig atağı

Çin Kulübü Shanghai Shenhua'nın başkanı Bruce Zhou Türkiye'ye çıkarma yaptı. Çinliler'in Fenerbahçe'nin 3 yıldızını ve Eskişehirspor kulübünü satın alacağı konuşuluyor.

Güncellenme: 10:37, 18/01/2016
Çinliler’den 100 milyon dolarlık Süper Lig atağı

Eski Beşiktaşlı Demba Ba'nın da formasını giydiği Çin kulübü Shanghai Shenhua, sır gibi gizlediği bir amaçla Türkiye'ye çıkarma yaptı. Kulislerdeki iddialar ise oldukça çarpıcı cinsten…

Çin kulübü Shanghai Shenhua Başkanı Bruce Zhou'nun bugün oynanacak Eskişehirspor-Fenerbahçe maçını tribünden izleyeceği öğrenildi… Dün ortaya atılan bu iddia futbol dünyasında büyük merak uyandırdı.

HENÜZ RESMİ TEKLİF YAPILMADI

Çinlilerin F.Bahçeli Nani, Van Persie ve Fernandao için 100 milyon Dolar vermek için hazırlandığı konusu bir dedikodu olarak kulislerde dolaşıyor. Sarı lacivertlilere bu konuda resmi bir teklif ulaşmasa da F.Bahçe'nin böyle bir teklif karşısında ne yapacağı merak konusu.

TARAFTAR VE YENİ STAT ETKİSİ

Yetkililerin Türkiye'de bir kulüp satın almak istediği ise çok sık dile getiriliyor. Bu kulübün Eskişehirspor olabileceği de dillendirilen konulardan bir tanesi. Taraftar gücü ve yeni yapılacak stadyumu ile Eskişehirspor'un Çinliler için ideal bir kulüp olabileceği de söyleniyor.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:09:51,