SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Albayrak’tan ‘Yıldırım’ itiraf!

4 Büyükler Salon Turnuvası'nda şampiyon olan Fenerbahçe'de forma giyen Erhan Albayrak, Aziz Yıldırım ile ilgili önemli bir itirafta bulundu.

Güncellenme: 14:00, 18/01/2016
Albayrak’tan ‘Yıldırım’ itiraf!

Liglere verilen arayla birlikte bir yayın kuruluşunun düzenlediği salon futbol turnuvasına tanıklık ettik. Maçların hepsi birbirinden çekişmeli geçti, 4 takımda bazı futbolcular vardı ki olağanüstü performanslarıyla dikkat çektiler.

Fenerbahçe turnuvaya kötü başlangıç yapmıştı ama Galatasaray ile finali oynadı ve kazandı. İlk maçta Galatasaray, Fenerbahçe’ye 9-5 üstünlük sağlamıştı. Aziz Yıldırım köpürmüş. Çevresindekilere, “Nasıl böyle bir takım yapmışlar” diye tepki gösterdi. Hızını alamadı, futbolcuların uzaktan da olsa kulağını çekti.

Bu da yetmedi formanın üzerindeki logo ve göğüs reklamını kaldırdı. Ayrıca, programın tanıtımında adı geçen kulüp isimlerinin yerine ‘Veteran Takımı’ eklentisi yapıldı.

Fenerbahçeli futbolculardan Erhan Albayrak, final sonrası bu durumu itiraf etti:

“İlk maçı Galatasaray’a kaybetmek bize yakışmadı, Aziz Yıldırım haklı olarak bize kızdı, hatta uzaktan da olsa kulağımızı çekti. Beşiktaş maçında sahaya farklı formalarla çıktık. (Buca-Ankaraspor formalarını giymişler) Şimdi mutluyuz, böylece başkanımızın da gönlünü almış olduk.”

Cumhuriyet