SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Okan Buruk’tan Galatasaray’a mesaj!

Sivasspor'un hocası Okan Buruk: "Galatasaray'ın hazır olduğunu söyleyemeyiz. Özellikle hücumda çok alternatifleri yok. Bizim de sıkıntılarımız var. Cicinho cezalı, Boye sakat. Ancak Galatasaray karşısında kazanmak için oynayacağız."

Güncellenme: 09:42, 16/01/2016
Okan Buruk’tan Galatasaray’a mesaj!

Sezonun ilk yarısını sıkıntılı bir noktada, 14 puanla 15. sırada bitiren Sivasspor, ikinci yarıya bomba gibi geliyor. Tanase, Oumari, Etzaz Hussain, David Texeira gibi birbirinden kaliteli yabancılarla gücüne güç katan, Hasan Kabze'yle hücuma alternatif kazandıran Yiğidolar'ın bugün Galatasaray karşısında hedefi sahadan galibiyetle ayrılmak.

Bunu biz değil, Antalya kampında takımı ayağa kaldırmak için gece gündüz çalışan teknik direktör Okan Buruk söylüyor:

“Her maça puan hedefiyle çıkıyoruz. Rakibimiz Galatasaray bile olsa bu böyle. Sonuçta ortada bir 3 puan var, onu almaya çalışacağız. Oradan puanla dönmek de önemli. Galatasaray karşısında alınacak puan bize moral olarak da yansıyacak. Galatasaray'ın da içinde bulunduğu duruma baktığımızda henüz hazır değiller. Yeni transferler yapılıyor, yapılacak. Özellikle hücum hattında çok alternatifleri olduğunu söyleyemeyiz. Sakatlıklardan dolayı da kadro kurmakta zorluk çeken bir takıma karşı oynayacağız. Bizim sıkıntılarımız da var. Cicinho cezalı, Boye sakat. Galatasaray karşısında kazanmak için oynayacağız. Zafere kilitlendik”

Fanatik