SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta gündem 1 numara

Beşiktaş’ın kaleci transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Boyko siyah-beyazlı formayı giymek için Dnipro’ya baskıya başladı. Menajerler de Valdes’i bir kez daha önerdi.

Güncellenme: 08:06, 16/01/2016
Beşiktaş’ta gündem 1 numara

Süper Lig'de şampiyonluk planları yapan Beşiktaş devre arasında iyi bir kaleciyle kadrosunu takviye etmek istiyordu. 1 numaralı hedef olan Ospina'yı Arsenal bırakmayınca alternatiflere yönelen siyah-beyazlılar, Denys Boyko için uzun süredir Dnipro'yla pazarlık halindeydi.Ukrayna ekibinin bir türlü net bir yanıt vermemesi üzerine artık başarılı file bekçisinin de sabrı taştı. “Beşiktaş’a gelmek istiyorum” diyen Boyko da kulübüne baskı yapmaya başladı. Valdes de olabİlİr

Boyko’da bu sıcak gelişmeler yaşanırken, menajerler de ilginç bir ismi gündeme getirdiler.Uzun yıllar Barcelona forması giydikten sonraManchesterUnited'a transfer olan Victor Valdes, Beşiktaş’a teklif edildi. Sezon başında da siyah-beyazlılar için ismi geçen İspanyol file bekçisinin İstanbul'a gelmeye hazır olduğu kaydedildi. Teknik direktör Şenol Güneş'in sezon başında geri çevirdiği Valdes'e şu anda sıcak baktığı ve görüşmelerin başladığı dile getirildi.