SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalya kampına Mustafa Denizli damgası!

6 gün süren Antalya kampına Mustafa Denizli damga vurdu. Tecrübeli hoca herkesle tek tek ilgilendi, hemşefkat gösterdi hem de disiplinden taviz vermedi.

Güncellenme: 08:35, 16/01/2016
Antalya kampına Mustafa Denizli damgası!

Galatasaray, ilk yarıyı 11 puan geride kapattı. İkinci yarıda bu tablonun değişmesi zor görünüyor. Ancak teknik patron Mustafa Denizli, en başından beri takımının tekrar potaya gireceğine inanıyordu. Bu inancı futbolculara da aşılaması gerektiğini çok iyi bilen Denizli, devre arası kampına büyük önem veriyordu. Galatasaray kamp yerini belirlemekte biraz gecikince, Antalya'da sadece 6 gün çalışıldı. 1 gün de İzmir'deki Karşıyaka maçı için harcanınca, ortaya 5 günlük mini bir kamp çıktı.

HİÇ TARAFTAR ALMADI

Ancak 5 gün bile olsa Galatasaray'da Mustafa Denizli farkı fazlasıyla hissedildi. Tecrübeli hoca antrenmanlarda fırtına gibi esti. yıldız ya da yedek demeden herkesle tek tek ilgilenen Denizli, fırsat buldukça toplantılar yaptı. Öğrencilerine hiçbir şeyin bitmediğini, hatta geriden gelmenin bazen avantaj olabileceğini anlatan Denizli, onlara baba gibi yaklaştı. Fakat şefkat gösteren Denizli, disiplini de asla elden bırakmadı. Denizli, idmanlara hiç taraftar almayarak dikkat dağınıklığının da önüne geçti.