SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lamine Sane hazır kıta

Beşiktaş, Bordeaux’nun başarılı stoperi Sane ile her konuda anlaşmaya vardı. Son sözü Dnipro’dan Douglas’ı çok isteyen teknik direktör Şenol Güneş verecek.

Güncellenme: 07:53, 15/01/2016
Lamine Sane hazır kıta

Beşiktaş Lamine Sane transferinde mutlu sona çok yakın… Pedro Franco'nun da takımdan ayrılmasıyla birlikte ciddi bir stoper sıkıntısı içerisine giren Beşiktaş arayışlarını hızlandırmıştı. Teknik direktör Şenol Güneş'in verdiği liste doğrultusunda hedeflerle birer birer masaya oturan siyah-beyazlılar, Dnipro'nun Brezilyalı yıldızı Douglas'tan haber bekliyor. Ancak Ukrayna temsilcisinin olumsuz bir yanıt verme ihtimalini de düşünen yönetimstoper transferi için alternatifi de hazırladı.

HOCASIYLA ARASI KÖTÜ

Hızlı ve güçlü stoper arayan siyah-beyazlılar, Bordeaux'nun senegalli yıldızı Lamine Sane'ye kancayı atmıştı. Fransız ekibinin teknik direktörü Willy sagnol'la sıkıntılar yaşayan sane takımdan ayrılmak istediğini açıklamıştı. Bunun üzerine harekete geçen Beşiktaş, futbolcu ve kulübüyle el sıkıştı. Sane'yi satın alma opsiyonuyla kiralamayı planlayan siyah-beyazlılar transferi bitirme noktasına getirdi. Son sözü Douglas'ta ısrarcı olan Şenol Güneş'in söyleyeceği kaydedildi