SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldız futbolcu isyan etti: “Bırakın beni”

Beşiktaş’ın 1 numaralı transfer hedefi olan Kolombiyalı file bekçisi, hocası Arsene Wenger’den izin istedi: Cech’in arkasında kalıp, kulübede unutuldum. Artık gelen teklifleri değerlendireceğim

Güncellenme: 08:53, 14/01/2016
Yıldız futbolcu isyan etti: “Bırakın beni”

Beşiktaş’a İngiltere'den iyi haber geldi… Siyah-beyazlıların kaleci transferindeki 1 numaralı hedefi olan David Ospina, kulübü Arsenal'e isyan bayrağını açtı. Londra temsilcisinde kaleci Petr Cech'in arkasında kalan ve adeta kulübede unutulan Ospina artık düzenli forma giyebileceği bir takıma transfer olmak istediğini dile getirdi. Kolombiyalı eldiven, Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger'e mutsuz olduğunu söyledi ve transferi için anlayış beklediğini dile getirdi.

Haberde Ospina'nın isyan ettiği dile getirilip, “Kolombiyalı eldiven artık Arsenal defterini kapatmak üzere… Arsene Wenger'in Ospina'ya anlayış göstermesi halinde yollar ayrılacak. Ospina'ya en ciddi teklif Beşiktaş'tan” ifadesi kullanıldı. Başarılı kalecinin FA Cup'ta oynamaması yolların ayrılacağı söylentilerini artırmıştı. Oscar Cordoba'dan da Beşiktaş hakkında bilgiler alan başarılı file bekçisinin satın alma opsiyonuyla kiralanması planlanıyor.