SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teknik direktör krizinde son perde!

Skandal bir şekilde Bülent Korkmaz'ı görevden alan, saatler sonra Hakan Kutlu'yu takımın başına getiren ama çok kısa bir süre sonra onunla da yollarını ayıran Mersin İdmanyurdu'nda bir skandal daha yaşandı. Sadece 2 gün önce yeniden göreve getirilen Nurullah Sağlam, bu sabah istifa etti.

Güncellenme: 10:48, 14/01/2016
Teknik direktör krizinde son perde!

Süper Lig’de yeni bir teknik direktör skandalı daha yaşandı. Mersin İdmanyurdu kulübünde yeni başkan Hüseyin Çalışkan’ın göreve getirdiği Nurullah Sağlam sadece 2 gün sonra istifa etti.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın, teknik direktör Yılmaz Vural’ı 6 gün gibi kısa bir sürede görevinden alması ile başlayan teknik direktör krizi, Mersin İdmanyurdu’nda devam etti. Skandal bir şekilde görevine son verilen Bülent Korkmaz’ın yerine, saatler sonra Hakan Kutlu getirildi. Kutlu’nun ayağının tozuyla geldiği Mersin kulübünden ayrılması uzun sürmedi. Ekonomik sıkıntılarla boğuşan Akdeniz ekibinde, 2 gün önce başkanlığa seçilen Hüseyin Çalışkan, beraberinde teknik direktör Nurullah Sağlam’ı göreve getirdi. Sağlam’ın da Mersin İdmanyurdu’ndan kısa bir süre içinde istifa etmesi, Süper Lig’deki teknik direktör kaosunun bir devamı oldu.

ÖZÜR DİLEDİ

Spor33’e konuşan Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, “Başarılı olacağıma inanmadığımdan dolayı bu yükün altına girmek istemiyorum. Bu takımla başarılı olamam. Yönetim kurulundan ve tüm Mersin İdman Yurdu camiasından özür diliyorum” diyerek görevi bıraktı.

Deneyimli hocanın bu kararını değerlendirecek olan yönetimin yeni hoca arayışlarına da başlayacağı belirtiliyor.

Yayınlanma Tarihi:10:33,