SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Beşiktaş’ı istiyorum”

Beşiktaş yönetimi, 1 numara transferinde birçok adayla görüşmelerini sürdürürken, teknik direktör Şenol Güneş'ın ısrarla alınmasını isteği Denys Boyko, siyah-beyazlı ekibe transfer olmak istediğini resmen dile getirdi.

Güncellenme: 14:16, 14/01/2016
“Beşiktaş’ı istiyorum”

Boyko’nun takımı Dnipro dün kamp için Antalya’nın Belek ilçesine geldi. 27 yaşındaki kalecinin menajerinden izin alınarak yapılan görüşmede Boyko, Beşiktaş’ı çok iyi tanıdığını ve ne kadar büyük bir kulüp olduğunu bildiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: “Beşiktaşlı yetkili Erdal Torunoğulları ile birebir görüşmeler yaptım.

Gomez ve Quaresma gibi yıldızlara sahipler ve şampiyonluğa oynuyorlar. Beşiktaş beni istiyor, ben de Beşiktaş’ı çok istiyorum. Her şey kulüp başkanlarının vereceği karara bağlı. Bonservis konusunda yapacakları anlaşmayı ve son kararı ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Beşiktaş’ın yanı sıra İspanya ve Fransa’dan da teklifler var. Ben işime bakıyorum. Bizim başkanımız nereye gitmem gerektiğini söylerse, ben de ona göre hareket edip yaptığım görüşmeleri sonlandıracağım.”

Douglas da benimle gelebilir! Boyko, “Antalya kampından direkt İstanbul’a gitme şansın nedir?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Hayatta her şey olabilir, bunu yaşamadan bilmemiz zor. Bakarsın bir, bakarsın iki kişi (Douglas’ı kastederek) geliriz” ifadesini kullandı.

Fotomaç

Yayınlanma Tarihi:09:02,