SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta stat tartışması

Beşiktaş'ta Vodafone Arena’nın yapımı hızla devam ediyor... Dün itibarıyla tribünlere koltuklar takılmaya başladı. Kısa süre içinde vinçler dışarı çıkartılacak ve drenaj sistemi için çalışmalar başlayacak. Bir taraftan da çatının üzerine membran kaplanacak.

Güncellenme: 16:31, 14/01/2016
Beşiktaş’ta stat tartışması

Kartal’ın mabediyle ilgili gündem artık ne zaman açılacağı. İşte bu noktada siyah-beyazlı yönetim ikiye bölünmüş durumda. Siyah-beyazlı idarecilerin bir bölümü bir an önce Vodafone Arena'ya dönülmesi gerektiğini düşünüyor. Bu nedenle de mart ayının sonunda stat maç oynanabilecek duruma gelince, bazı eksiklere rağmen açılışın yapılmasını istiyor.

‘DEV TURNUVAYLA KAPILARI AÇALIM'

Yönetimde diğer bir grup ise stadın tam olarak hazır hale gelmeden açılmasına karşı. Bu yöneticiler, Vodafone Arena'nın tamamen bitirildikten sonra yeni sezon başında görkemli bir şekilde, dünya devlerinin de katılacağı bir turnuvayla açılması fikrindeler.

Önümüzdeki günlerde yönetim kurulu toplantılarında bu konudaki görüşmeler sürecek. Tabii açılışın ne zaman gerçekleşeceği konusunda stat inşaatında nasıl bir hızla yol alınacağı da belirleyici olacak.

Vatan

Yayınlanma Tarihi:09:26,