SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Van Gaal’e Fenerbahçeli gönderme

Manchester United'da medyaya karşı savaş açan Louis van Gaale'e spor basını arkasını döndü. Fenerbahçe'ye gönderilen Nani ve Van Persie ile Javier Hernandez'in, Manchester United'ın toplam gol sayısına ulaştığı ifade edildi.

Güncellenme: 11:05, 13/01/2016
Van Gaal’e Fenerbahçeli gönderme

“Manchester United’dan gönderilecek” haberlerinden sonra medyaya savaş açan Louis van Gaal’e İngiliz basınından iğneleyici haberler geliyor. Son olarak Daily Mirror Gazetesi, Manchester United’ın Hollandalı teknik adam yönetiminde gol üretemediğini ve takımdan gönderilen yıldızların, Kırmızı Şeytanlar’ın toplam gol sayısına denk olduğunu yazdı.

Fenerbahçe’de oynayan Robin van Persie’nin bu sezon 5 gol, Luis Nani’nin ise 6 gol kaydettiğinin altını çizen Ada basını, Bayer Leverkusen’e gönderilen Javier Hernandez’in attığı 11 gole de vurgu yaptı.

Manchester United’dan sezon başında gönderilen bu isimlerin Manchester United’ın şu an Premier Lig’de kaydettiği toplam skora denk gol sayısına (22) ulaştığı hatırlatıldı.

Manchester United bu 3 futbolcunun satılmasından 16 milyon Euro gelir elde etse de, bunun sahaya yansıması kötü oldu. Manchester United’ın teknik direktörlük koltuğuna Chelsea’den ayrılan Jose Mourinho’yu geçireceği konuşuluyor.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER

Yayınlanma Tarihi:10:54,