SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Spor Toto Süper Lig’in ikinci yarı hazırlıklarını devam ediyor. İzmir’de Karşıyaka ile oynadığı Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından kamp yaptığı Antalya’ya dönen sarı-kırmızılı takım, günü tek çalışmayla tamamladı.

Belek Turizm Bölgesi’nde konakladığı otelin sahasında gerçekleşen idman öncesinde teknik direktör Mustafa Denizli futbolcularla kısa bir toplantı yapıt. Isınma koşusu ve hareketleriyle başlayan antrenmanda futbolcular, pas-kontrol çalışmasının ardından taktik ağırlıklı çift kale maç oynadı.Antrenmanda, Karşıyaka maçında görev alan Cenk Gönen, koşu yaptı. Isınma ve pas çalışmasına katılan Hamit Altıntop ise çift kale maçta oynamayarak, günü koşu ile tamamladı.

Tedavisine Almanya’da devam eden Podolski de antrenmanda yer almadı. Çift kale maçta burnu kırık olan Umut Bulut maskeyle oynarken, teknik direktir Denizli, Burak Yılmaz’a as takımda yer verdi. Antrenmanın ardından yeni transfer Ryan Donk sağlık ekibiyle görüşürken, Sneijder’in sağ diz kapağındaki buz torbasıyla sahayı terk ettiği görüldü.

Yayınlanma Tarihi:20:23,