SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ramazan: “Pereira sayılı hocalardan biri”

PTT 1. Lig takımlarının kiralamak istediği ancak Fenerbahçe'nin takım tuttuğu Ramazan Civelek, gol attığı Giresunspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 21:32, 13/01/2016
Ramazan: “Pereira sayılı hocalardan biri”

Giresunspor karşısında Fenerbahçe’nin 2. golünü kaydeden genç oyuncu Ramazan Civelek, daha çok çalışıp daha çok gol atmak istediğini söyledi.

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Ramazan, “Bu sene ikinci, geçen seneyle birlikte üçüncü golümü atmış oldum. Öncelikle bu forma altında bu statta bu taraftarın önünde golle buluşmak inanılmaz bir duygu. Daha çok çalışıp daha gol atmak ve oyun içinde bulunmak istiyorum. Gol konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Umarım Fenerbahçe forması altında gollere devam ederim” dedi.

Teknik direktör Vitor Pereira'nın takım içindeki gençlere olan katkısını değerlendiren Ramazan, “Hocamızın, takımdaki gençlere yaklaşımı çok iyi. Çok katkı sağlıyor. Bizi uyarıyor ve yapmamız gerekenleri söylüyor. Avrupa'nın sayılı hocalarından biri. Biz de kendimizi daha çok geliştirmeye çalışıyoruz” diye konuştu.