SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Robin van Persie’nin sık sık sakatlanması, Fernandao’nun da 3 kulvarda birden yeterli olamayacağını düşünen sarı-lacivertli takımın teknik kurmayları 3. bir golcüyü takıma katma amacındalar ancak ince eleyip sık dokuyorlar.

DEVRE ARASINDA TRANSFERE SICAK BAKILMIYOR, ANCAK FIRSAT KOLLANIYOR

Ligin devre arasında uzun yıllardır transfer yapmayan veya en fazla 1 oyuncu alan Fenerbahçe, yine aynı anlayışta ancak bu kez durum biraz farklı. Devre arasındaki futbolcuların takıma katkı sağlamayacağını düşünen sarı-lacivertli idareciler ancak iyi bir fırsat gelmesi durumunda bu kuralı çiğneyecek. Nobre, Anelka veya Galatasaray’ın Sneijder’i ucuz sayılacak bir bonservis bedeli karşılığında alması gibi bir pozisyon durumunda transfer yapmayı planlayan Fenerbahçe, hem kasasından fazla para çıkarmak istemiyor hem de takıma kesin katkı sağlayacak bir isim için harekete geçmek istiyor.

Pereira ve yardımcıları forvet konusunda bir çalışma yapılması için ilk yarı biter bitmez yönetime rapor sundu. Dün de Yönetim ile yeniden bu konu üzerinde durulduğu ve aday isimlerin mali durumuna bakıldığı öğrenildi.

Emenike’nin kiralandığı Al Ain Kulübü’nun Yönetim Kurulu Üyesi Mohammed Obeid Hamdoun’un, geçen seneye kadar Kasımpaşa’da oynayan Babel için “Türkiye’ye dönerek Fenerbahçe’de futbol oynayacağını düşünüyorum” demesi ise dikkat çekti. Al Ain’de Emenike gibi gözden çıkarılan 29 yaşındaki Hollandalı forvet için Fenerbahçe’nin bir transfer çalışması yapıp yapmayacağı önümüzdeki günlerde kesinleşecek.

Yayınlanma Tarihi:15:42,