SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

4 Büyükler Turnuvası’nda şaşırtan değişiklik

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un eski futbolcularının mücadele ettiği 4 Büyükler Salon Turnuvası'nda sürpriz bir değişiklik yaşandı.

Güncellenme: 16:55, 12/01/2016
4 Büyükler Turnuvası’nda şaşırtan değişiklik

TV8’de yayınlanan turnuvanın logosu, takımların isimleri ve takım logoları değişti.

Turnuvanın logosunda ilk olarak 4 büyük kulübün amblemleri bulunuyordu, ancak yeni logoda bunlar kaldırıldı. Takım logolarının yerine de takımların renklerini taşıyan bayraklar koyuldu. Ayrıca takımların isimleri de değiştirildi. Daha önce sadece kulüpler sadece isimleri ile anılırken şimdi kulüp adlarının yanına ‘veteranları’ sözü getirildi.

HERKES DEĞİŞİMİN NEDENİNİ MERAK EDİYOR

Programda bir anda yapılan bu değişimin nedeni herkes tarafından merak ediliyor. Özellikle geçtiğimiz hafta bazı gazetelere de yansıyan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın “Acun bu ne biçim takım” tepkisi ve diğer kulüplerin de takımlar hakkındaki eleştirinin bu değişimin temel nedeni olduğu iddia ediliyor.

forrr

FENERBAHÇE FORMASI ŞAŞIRTTI!

Turnuvada dün akşam oynanan maçlarda Fenerbahçe forması izleyenleri adeta şoke etti. Diğer 3 takımın forması Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’un formaları güncel formalar olurken Fenerbahçe’nin forması çok farklıydı. Formada logo yer almazken sosyal medyada “Bu formayı biz hiç giymedik, bu Fenerbahçe forması değil” yorumları yapıldı.

Yayınlanma Tarihi:09:24,