SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamzaoğlu Galatasaraylılar’ı çıldırttı

Bursaspor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray ile ilgili sarf ettiği sözleri, sarı-kırmızılı taraftarlarda tepkiye sebep oldu.

Güncellenme: 14:53, 11/01/2016
Hamzaoğlu Galatasaraylılar’ı çıldırttı

Galatasaray’ın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Bursapsor Dergisi’ne verdiği röportajda kullandığı bazı ifadeler sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çekti. 45 yaşındaki hocanın, “Türkiye Kupası'nda şans Galatasaray'dan yanaydı. Bursaspor o gün daha etkili oynadı. Ancak sonuçta kupa Galatasaray'ın oldu.” sözleri üzerine Galatasaray taraftarları Hamzaoğlu’na sosyal medyadan sert mesajlarla tepki gösterdiler.

HAMZA HAMZAOĞLU’NUN RÖPORTAJININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Hamzaoğlu’nun Galatasaray sözlerinden bir paragraf:

“Türkiye Kupası'nda biraz da şans Galatasaray'dan yanaydı. Bursaspor o gün daha etkili oynadı. Maç Bursa'da. Seyirci avantajı, şehir avantajı her şey Bursaspor'un lehineydi. Maç da öyle gelişiyordu. Ancak sonuçta kupa Galatasaray'ın oldu. Herkes beni 3 kupalı hoca olarak lanse ediyor. Şunu söylemeliyim. 3 kupa alınırken o takımın başında hocaydım. Kimsenin tek başına bir şey yapmaya gücü yetmez. Benim evimde 3 kupa yok. Galatasaray'ın müzesinde duruyor. Bizde fotoğrafları var sadece.”

 

Yayınlanma Tarihi:14:22,