SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Düğün konuşmasını Özil’e adadı!

İngiltere'deki bir düğünde damat, süslü konuşmasının ardından gelin yerine Mesut Özil'e kadeh kaldırdı. Sosyal medyada ilgi gören video sonrası Türk asıllı Alman yıldız, çifti maçında davet etti.

Güncellenme: 13:29, 10/01/2016
Düğün konuşmasını Özil’e adadı!

Arsenal’daki iyi oyunuyla ve asistleriyle İngiltere’ye damga vuran Mesut Özil ülke gündeminde önemli yer işgal ediyor. Londra’daki bir düğünde, damadın konuşmasını yıldız futbolcuya adaması espri konusu oldu. Düğün konuşmasını geline değil de Özil’e atfeden damadın bu esprili hareketini Mesut Özil de görmezden gelmedi. Özil, yeni evli olan çift maçlarına özel olarak davet etti.

Damat konuşmasına, “Bu salondaki herkes dünyada beni en mutlu eden kişiler. İnanılmaz şanslı hissediyorum kendimi. Tüm dileğim bu özel kimsenin kalbimin derinliklerinde yatan şeyi ve bunların benim için anlamını bilmesi. Biliyorum size böyle şeyler hissettirecek birini bulmak zordur ve bunun için ona hep şükran duyacağım” diye başladı.

Konuşmanın sonunda damat, geleneksel olarak kadehini gelin şerefine kaldıracaktı. Damat konuşmasının sonunda, “Bu yüzden kadehimi… Mesut Özil için kaldırıyorum” deyince salonda şaşkınlıkla birlikte kahkahalar yükseldi.

Video sosyal medyada yayılınca Mesut Özil, Twitter adresinden çifti Emirates Stadı’nda özel davetlisi olarak bir maçına davet etti.

AMKSPOR / DIŞ HABERLER